(0224) 411 19 19 maraton@maratonas.com.tr

Satış & Pazarlama

Satış

Perakende, toptan ve alt bayilik olarak satış hizmeti veren şirketimizin, ithal getirip pazarladığı ürünler dışında yaklaşık 20 üretici partnerle distribütörlük veya ana bayilik statüleriyle iş ortaklığı mevcuttur.
Ürünlerin teknik özelliklerine hakim, ihtiyacınıza doğru ürünü sunabilecek, bünyemizdeki yılların birikimiyle tecrübe edinmiş kadromuzla, adınıza en uygun ticari şartları oluşturma gayreti içindeyiz.

Kayda değer stok alanımızla, perakende ve toptan ticarette ihtiyaca hemen cevap verebilecek yüksek miktar ve ürün çeşitliliği sunmaktayız.

Özellikle Güney Marmara bölgesinde yaptığımız pazarlama ve lojistik hizmetlerimizle alt bayilerimize satış hizmeti vermekteyiz.

Mağazamıza bekleriz.

Pazarlama

Pazarlama ekibimiz ve bölge temsilcilerimiz, partnerlerimizin ürünlerini ve ithal ürünlerimizi tanıtmak için Türkiye genelinde seyahat, ziyaret, seminer ve organizasyonlar düzenliyor.

Bölgelerdenden gelen tüm taleplerde, deneyimli pazarlama kadromuz, teknik kadromuzun da desteğini alarak, değerli markaların garanti ve güveniyle çözümler sunuyor.

Dönemsel yapılan kampanyalarla bayilerimizi bir araya getiren ekibimiz, sinerji yaratarak, sektörün gelişimine katkı sağlıyor.