Maraton A.Ş.

Hakkımızda

Söze, 1981 yılında kurduğu YENİ LEVENT TİCARET firmasıyla sektöre öncülük eden AYHAN BEZMEZ’i saygı, sevgi ve rahmetle anarak başlamak isterim.

1988 (Mustafa CİNELİ) , 1998 (Mehmet BORAN ve Dinçer SUYABAKAN) ile dahil olduğumuz firmaya, 2000 yılında kurucumuz Ayhan BEZMEZ’in vefatından sonra, aile tarafından şirket yönetimine getirildik.

Geçen sürede, firmanın geçmişinden gelen itibarına, şahsi itibarlarımızı katarak, firmanın gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayarak tanıklık ettik.

2013 yılında, aile ve yönetim olarak, ortak kararla, YENİ LEVENT firmasının ticaret hayatını sonlandırmaya ve yönetim tarafından kurulacak şirketle faaliyete devam edilmesine karar verildi.

ŞİMDİ MARATON ZAMANI…

06/05/2013 tarihinde kuruluşu yapılan MARATON A.Ş.

YENİ LEVENT kimliği altında 25 yıl süren serüvenden edindiği, bilgi-deneyim-kültür ve etik anlayışı ile aynı kadro ve yeni katılan profesyonel ekip arkadaşlarıyla, mevcut hizmetlerine, yenilerini katarak iş ortaklarıyla beraber büyümeye devam edecektir.

Mustafa CİNELİ

Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYON

Güney Marmara da yapmakta olduğumuz Pazarlama-Satış ve Müteahhitlik faaliyetlerimizi, geliştirerek ve genişleterek Türkiye çapına yaymak.

MİSYON

Pazarda, yalıtım ve kalite bilincini yayarak,

iş ortaklarımızla bu bilinci paylaşmak.